O mně

Ačkoliv jsem vystudovala ekonomii, vždy jsem měla vztah k alternativním metodám léčby, bylinkám a cvičení, což mi pomáhalo při závodním sportu, který jsem dělala. Po zdravotních problémech, kdy mi lékaři nepomohli, ale musela jsem si řešení nalézt sama, a to opět spíše alternativní cestou, jsem se rozhodla vzdělávat se v této oblasti, abych mohla pomoct vyřešit zdravotní problémy i dalším lidem. 

Prošla jsem řadou kurzů, díky kterým jsem schopná zlepšit nebo napravit celý pohybový aparát a mnohdy i fungování vnitřních orgánů. V případě akutních bolestí (např. z důvodu vyhřezlých plotének nebo pouhým zablokováním obratlů) lze velmi rychle pomoci baňkováním či měkkými technikami v kombinaci s reflexní terapií. Od chronických problémů zad a kloubů pomáhá Dornova metoda PLUS v kombinaci s Breussovou masáží, kineziotejpingem a následným cvičením ušitým na míru klientovi. Tam, kde nelze použít Dornovu metodu používám Bowenovu tlakovou masáž a baňky. Baňkováním a reflexní terapií lze ovlivnit také fungování vnitřních orgánů. Výborným pomocníkem při detoxikaci je reflexní lymfatická masáž. 

Prošla jsem si rozšiřujícími kurzy v oblasti reflexní terapie, která mě nadchla pro svou jednoduchost, použitelnost téměř u každého a skvělé výsledky.   

Od roku 2017 se postupně vzdělávám v Praze v IQ pohyb Akademii, vedu individuální a skupinové lekce zdravotního cvičení, cvičení SM systém, cvičení na pánevní dno a cvičení po porodu. Nabízím také diagnostiku pohybového aparátu klienta a následně sestavení plánu terapie a cvičení, které postupně povede k požadovanému cíli.

Budu ráda, když mne budete kontaktovat a společně nalezneme řešení Vašich problémů nebo v lepším případě bude masáž nebo terapie jen prevencí problémů a relaxem.

Mé certifikáty a osvědčení si můžete prohlédnout níže.