O mně

Ačkoliv jsem vystudovala ekonomii, vždy jsem měla vztah k alternativním metodám léčby, bylinkám a cvičení, což mi pomáhalo při závodním sportu, který jsem dělala. Po zdravotních problémech, kdy mi lékaři nepomohli, ale musela jsem si řešení nalézt sama, a to opět spíše alternativní cestou, jsem se rozhodla vzdělávat se v této oblasti, abych mohla pomoct vyřešit zdravotní problémy i dalším lidem. 

Prošla jsem řadou kurzů, díky kterým jsem schopná zlepšit nebo napravit celý pohybový aparát a mnohdy i fungování vnitřních orgánů. V případě akutních bolestí (např. z důvodu vyhřezlých plotének nebo pouhým zablokováním obratlů) lze velmi rychle pomoci baňkováním v kombinaci s reflexní terapií. Od chronických problémů zad a kloubů pomáhá Dornova metoda PLUS v kombinaci s Breussovou masáží, kineziotejpingem a následným cvičením (SM systém MUDr. Smíška). Tam, kde nelze použít Dornovu metodu používám Bowenovu tlakovou masáž a baňky. Baňkováním a reflexní terapií lze ovlivnit také fungování vnitřních orgánů. Výborným pomocníkem při detoxikaci je reflexní lymfatická masáž. 

V poslední době jsem si prošla rozšiřujícími kurzy v oblasti reflexní terapie, která mě nadchla pro svou jednoduchost, použitelnost téměř u každého a skvělé výsledky.   

Budu ráda, když mne budete kontaktovat a společně nalezneme řešení Vašich problémů nebo v lepším případě bude masáž nebo terapie jen prevencí problémů a relaxem.

Mé certifikáty a osvědčení si můžete prohlédnout níže.